фото із соцмереж

ЗМІ: 50 біженців із Сирії задихнулися у вантажівці на шляху до Австрії

  У вантажівці на сході Австрії виявлені тіла 50 біженців з Сирії.

  Про це повідомляє "Радыё Свабода" з посиланням на австрійську газету Krone. За попередніми даними, біженці були з Сирії і задихнулися в кузові фургона. Автомобіль знайшов уранці в четвер на узбіччі шосе представник муніципальної служби, який косив траву. Представники МВС зазначають, що знайдені тіла були у жахливому стані, пролежавши у машині певний час.

  За даними ЗМІ, вантажівка, у якій виявлені тіла, їхала з Сербії. При цьому автомобіль оформлений словацькою рекламою. Його власника встановлюють.

  Міністр юстиції Австрії Вольфганг Брандштетар сказав, що він "в шоці, глибоко засмучений і розсерджений". Він зазначив, що організована контрабанда людей є "смертельною формою жорстокого злочину", і що Австрія має разом з іншими країнами Європи протистояти цьому незаконному бізнесу.

  "Ми не бачимо якогось кінця притоку людей в найближчі місяці", - заявила 26 серпня прес-секретар агентства ООН у справах біженців Мелісса Флемінг. Вона згадала насильство в Сирії й Іраку і гірші умови для біженців в переповнених таборах у Туреччині, Йорданії та Лівані. Вона повідомила, що Німеччина і Швеція прийняли 43% осіб, які шукають притулку в Євросоюзі, і запропонувала, щоб надання притулку для біженців було розподілене більш рівномірно. Становище на кордонах Європейського Союзу різко загострилося останніми місяцями.

  Попередній матеріал
  До кінця року матимемо певну ескалацію конфлікту - прес-офіцер Генштабу
  Наступний матеріал
  У зоні АТО близько 100 міліціонерів і добровольців шукали зниклого в лісі малюка
  Теги:
  Loading...