17tv.com.ua

Злочини Путіна класифікували за міжнародним законодавством (відео)

  Російські активісти створили відеоролик, у якому розповіли про класифікацію злочинів Путіна і його поплічників відповідно до Римського статуту.

  Російські активісти створили відеоролик з наочним описом тих злочинів, за які свого часу доведеться відповісти нинішньому президенту Російської Федерації Володимиру Путіну, передає Inforesist.

  Згідно з міжнародним законодавством, зокрема Римським статутом Міжнародного кримінального суду, дії Путіна, Шойгу, Медведєва, Герасимова та інших представників кремлівського режиму, які розв'язали війну в Україні, підпадають під визначення злочинів проти людяності і воєнних злочинів, за які зловмисникам доведеться відповісти.

  "Каддафі, Хусейн, Гітлер, Муссоліні, Чаушеску теж мали підтримку 146% і більше. Але де вони зараз? І де будете ви? Володимире Володимировичу, доведеться відповісти", – йдеться в ролику.

  У супровідному тексті до відео на каналі "Анти Совок" у хостингу YouTube зазначено: "Це обов'язково станеться. Якщо самі росіяни не зможуть приборкати свого президента і його пособників, це рано чи пізно зробить міжнародне співтовариство. Цей ролик – нагадування для Путіна, Шойгу, Медведєва, Лаврова та інших, що рейтинг в 146% не гарантує смерті від старості у своєму ліжку. Історія знає чимало прикладів, коли всенародна любов одного прекрасного дня перетворювалася на неприборканий гнів".

  Нагадаємо, цього тижня у РФ випадково опублікували дані про втрати російських військ на Донбасі. Йдеться не про усіх загиблих і поранених, а лише про тих, за яких станом на 1 лютого уже виплатили компенсації – а це 2000 убитих і 3200 калік.

  Попередній матеріал
  Сергій Лойко: Донецький аеропорт - це символ стійкості, хоробрості, люті, самопожертви найкращих українських синів
  Наступний матеріал
  Єврокомісія проведе двосторонні переговори щодо газу з Росією 11 вересня
  Теги:
  Loading...