rus.err.ee

Зі Швеції депортуватимуть мігрантів

Від 60 до 80 тис. людей, які прибули до країни у 2015 році і не одержали притулку, поїдуть назад додому. Правоохоронці та шведська влада вважають, що цей процес займе кілька років.

Переселенці з Іраку до Німеччини ідуть назад, не знайшовши того, чого шукають - кращого життя. У грудні повернулось 200 біженців. Порівняно з кількістю, яка прямує до Європи, цей показник незначний, але від вересня він виріс - тоді повернулася на батьківщину 61 людина.

Мігранти жаліються на погане харчування, стрес та на процес реєстрації, який сильно затягнувся. Багато з них повертаються з тимчасовими документами, їх паспорти або загубились, або вони самі їх знищили ще при в'їзді з надією ускладнити процес депортації.

"Чоловікові сподобалась ідея поїхати туди. Він побачив, що так роблять інші, і вирішив теж спробувати. Ситуація там була набагато гірша, ніж тут. Ми пробули за кордоном три місяці. Їжа була поганою, її було мало. Зазвичай вони давали нам шматок холодного хліба, сир та шматок огірка. Як можна вижити в холодну зиму на такій їжі? Наші діти постійно плакали з голоду. Ми витратили $11 тис. та повернулись з пустими руками", - зазначила біженка.

"На жаль, того, чого мені хотілось, я там не побачив. Я поїхав туди щоб жити, а як наслідок, ледь не втратив життя. У мене була сильна депресія, тому я вирішив повернутись. Права людини в Європі, про що говорять світові організації, там не існують", - додав інший.

Попередній матеріал
За добу бойовики 40 разів відкривали вогонь з гранатометів та мінометів – штаб АТО
Наступний матеріал
У США відреагували на плакат "Обама убивця" в центрі Москви

Данія конфісковуватиме коштовності та гроші у мігрантів, які просять притулку в країні

Натовп мігрантів намагався взяти штурмом пором, що курсує між Францією та Британією

У Середземному морі потонули 45 мігрантів, серед загиблих 20 дітей

За 2015 рік ООН нарахувала 244 млн мігрантів