фото Газета.ру

Журналісти побували на кладовищі під Ростовом, де ймовірно ховають убитих на Донбасі росіян

  Після публікації супутникових фотографій нового кладовища, яке раптом з’явилось в Ростові, туди вдалось потрапити російським журналістам.

  Вони зблизька сфотографували сотні могил з табличками "НМ", тобто "невпізнаний чоловік", пише у своєму блозі журналіст Павло Колесник.

  У статті на сайті "Газета.ру" російські журналісти всіляко намагаються переконати, що кладовище ніяк не пов’язане з масовою загибеллю російських бойовиків на Донбасі. Зокрема, вони цитують директора кладовища, який заявив, що "ополченців" він тут ховати не міг, а це просто невпізнані тіла, зібрані на вулицях Ростова. Зокрема, на цій ділянці – більше 500 свіжих тіл.

  Ураїнський блогер з цього приводу іронізує: "За задумом російських журналістів, це повинно було розвіяти всі сумніви. Ну, валяються на вулицях Ростова сотні невпізнаних тіл – що ж тут дивного!"

  Як повідомляється, на деяких білих або фанерних табличках є ім'я і роки життя, а на більшості – безликі "НМ" (невідомий чоловік) і "НЖ" (невідома жінка), з приблизною датою смерті і віком ("40-45 років", "60-70 років", "40-50 років"). Усі – дорослі люди віком від 30 і аж до 80 років.

  На іншій ділянці, "20в" працюють екскаватори, які риють нові траншеї - ймовірно, для нових сотень тіл, "знайдених на вулицях Ростова". Деякі "нічийні" могили обгороджені, навіть встановлені простенькі дерев'яні хрести.

  За дивним збігом, поряд – також на окремому майданчику кладовища – меморіал невідомим солдатам, загиблим під час війни в Чечні, і такі ж сотні безіменних могил. Вони уже більш впорядковані - на кожній встановлені одинакові нагробки з датами смерті, і лише деякі - опізнані - з індивідуальними пам'ятниками та іменами.

  Нагадаємо, раніше ми повідомляли про це клаждовище, яке раптом виникло під Ростовом. Раніше ж, у лютому, командування "військ ДНР" видало "суворий наказ" про переправлення трупів загиблих російських громадян безпосередньо в Ростов-на-Дону, без попереднього оформлення документів про смерть і сортування в місцевих моргах.

  Попередній матеріал
  "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" $30 млн передоплати за газ
  Наступний матеріал
  На Луганщині затримали бойовика так званої "ЛНР"