Журналісти хибно процитували заяву австрійського міністра щодо виходу Греції з єврозони

  Австрійське видання Die Presse видалило цитату, у якій сказано, що міністр фінансів Австрії Ганс Шеллінґ заявив про неминучість виходу Греції із єврозони.

  Як пише Deutsche Welle із посиланням на агенцію Reuters, помилку спричинив хибний переклад. Журналісти неправильно переклали питання, яке ставили міністру.

  Видання зазначає, що міністр фінансів Австрії спростував опубліковану Die Presse заяву про ймовірний вихід Греції з Єврозони. Шеллінґ наголосив, що не було жодних міркувань про вихід Греції із ЄС: "Немає жодного Grexit".У виданні було написано, що міністр вважає Grexit можливим лише після того, як Афіни виявлять бажання залишити ЄС, а решта країн-членів Євросоюзу підтримають це рішення.

  Зазначимо, раніше австрійське видання написало, що міністр фінансів Австрії Ханс Йорг Шеллінг заявив, що вихід Греції з єврозони "здається майже неминучим", про це повідомляло "Крим.Реалії". "

  Нагадаємо, грецький парламент ратифікував проведення референдуму щодо пропозицій міжнародних кредиторів. Депутати проголосували за це під час термінового пленарного засідання цієї ночі.

  Провести референдум вже наступного тижня запропонував напередодні прем'єр Алексіс Ціпрас. Він закликав громадян країни не підтримувати програму продовження фінансової допомоги від МВФ в обмін на ощадливі реформи.

  Попередній матеріал
  Долю місцевих рад вирішуватимуть Президент, Конституційний Суд і ВР
  Наступний матеріал
  Штайнмаєр заявив, що ні Росія, ні Євросоюз не мають права вказувати Україні вектор розвитку