www.unian.ua

Журналістка зняла на відео видачу грошей учасникам "Антимайдану" в Москві

  Журналістка "Новой Газеты" побувала на "Антимайдані" в Москві і зняла на відео процес видачі "мітингувальникам" грошової винагороди за участь у провладній акції.

  Про це йдеться в опублікованому матеріалі російського видання.

  За словами кореспондента газети, перед початком мітингу в центрі столиці РФ вишикувалася величезна черга з охочих отримати грошову винагороду за участь в акції. Спочатку людям, що прийшли, роздали спеціальні талони, за якими після мітингу вони могли отримати гроші.

  "В метро "Театральна" людей зустрічала повна жінка з табличкою "Олена-ТВ", все як в оголошенні на "Массовках.ру". Але, судячи з сердитих криків чоловіка у чорному, який усім розпоряджається, звуть її Наташа. Охочих отримати 300 рублів зібралося більше двохсот - їх шикують по парах і рахують, як школярів", - йдеться у матеріалі.

  "Повна жінка і чоловік у чорному не "кинули". Після мітингу у дворі на Тверській дійсно видавали по 300 рублів за пред'явленням талона", - додала журналістка.

  З її слів, вона теж отримала ці гроші і зняла процес на відео. Отримані 300 рублів журналістка має намір віддати фонду "Подаруй життя".

  Попередній матеріал
  Прокуратура хоче змусити суддю Печерського райсуду Волкову ознайомитися зі своєю справою
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі попрощалися з двома загиблими на Донбасі бійцями 55-ї бригади

  У Москві тисячі росіян вийшли на провладну акцію "Антимайдан"

  У Москві відбувся пікет проти окупації Росією території України

  Біля українського посольства в Москві затримали людей за спробу покласти квіти Героям Небесної Сотні

  Москва намагається реалізувати в Україні сирійський сценарій - Чалий