Новое время

Журналіст зняв на відео, як росіяни проганяють агітатора "Новоросії" у Москві

  Російський журналіст Олександр Сотник зняв на відео словесну перепалку в центрі Москви між місцевими жителями і агітатором за так звану "Новоросію".

  Про таке повідомляє "Новое время".

  Видання зазначає, що подія мала місце у Климентівському провулку Москви, біля станції метро "Третьяковська", де чоловік встановив намет з прапорами терористів і збирав в ній гроші на "гуманітарну допомогу", а фактично – на війну в Донбасі. Крім прапорів бойовиків, на наметі була зображена емблема з гранатою Ф-1 ("лимонкою"), яка в Росії є символом колись опозиційної, а нині провладної націонал-більшовицької партії Едуарда Лімонова. Присутні навколо агітатора місцеві мешканці почали суперечку з пособником терористів, звинувативши в підтримці насильства.

  Зокрема, городян обурив лозунг "Росія – все, інше – ніщо" і заклики до війни. Агітатор у відповідь намагався переконати присутніх, що нічого на цьому не заробляє, а також, що він за мир – просто для досягнення миру треба почати війну і "підірвати весь світ". На цьому етапі присутні перестали намагатись щось довести і почали відверто сміятись з незграбного пропагандиста.

  Подібний збір коштів, як зазначає автор сюжету, неможливий без схвалення політичного керівництва країни. За словами Сотника, "опорні точки" цього смертоносного "бізнесу" можна зустріти в різних районах Москви, проте цього разу обурені москвичі змусили поліцію втрутитися і прибрати намет терористів з вулиці.

  Попередній матеріал
  Азаров, Царьов і Олійник фінансують антиукраїнські акції - СБУ
  Наступний матеріал
  Росія продовжує постачати терористам озброєння – Лисенко

  Організацію Transparency International в Росії внесли до реєстру "іноземних агентів"

  Росія заарештувала іноземних моряків, які вижили після загибелі траулера "Дальний Восток"

  Росія розглядає варіант початку нових активних бойових дій на Донбасі – Галушко

  Російська атомна субмарина загорілася, а потім потонула, не виходячи в море