Бухарест_пожежа 5.ua

Збройні сили НАТО нададуть Румунії спецлітак для транспортування постраждалих у нічному клубі Бухареста

  Румунія скористається спеціальним літаком, який нададуть збройні сили НАТО для транспортування постраждалих під час пожежі в нічному клубі Бухареста пацієнтів клініки Великої Британії.

  Про це повідомив міністр оборони Румунії Мірча Душе, передає "Укрінформ".

  "Департамент надзвичайних ситуацій зможе скористатися спеціальним літаком НАТО (MEDEVAC) для транспортування до Великої Британії пацієнтів, котрі постраждали в результаті пожежі в нічному клубі "Колектив", повідомив Душе.

  Також видання зазначає, що кількість загиблих внаслідок пожежі у нічному клубі румунської столиці зросла вже до 45 осіб. Ще 107 перебувають у лікарнях Бухареста. Раніше повідомлялося про 44 жертви. 

  За словами завідуючого хірургічним відділенням Бухарестської лікарні швидкої медичної допомоги, Іоана Ласкера, "складність у лікуванні внутрішніх опіків полягає в тому, що більшість постраждалих вдихнули дуже небезпечні для здоров'я хімічні речовини, які виникли від горіння внутрішньої обробки клубу, зробленої з дешевих синтетичних матеріалів".

  Напередодні в Бухаресті пацієнтів з тяжкими опіками почали вивозити літаками у різні європейські країни – Нідерланди, Австрію, Норвегію, Бельгію і Францію. Вже вдалося вивезти 21 пацієнта. Крім цього, для надання екстреної медичної допомоги до столиці Румунії прибула група фахівців з Франції.

  Нагадаємо, пожежа у розважальному закладі спалахнула в ніч на 31 жовтня під час піротехнічного шоу. У клубі перебувало близько 400 осіб. Задимлення і тиснява стали додатковим чинником для великої кількості жертв - у клубі не було аварійного виходу.

  Попередній матеріал
  У Сімферополі з'явилися листівки на підтримку української мови - активіст
  Наступний матеріал
  Виставку-ярмарок голубів просто неба влаштували у середмісті Сум