Фото novinite.com

Завтра розпочнуть голодування будівельники російського космодрому "Східний"

  Заробітну плату робітникам не платять уже кілька місяців, а гроші на будівництво - розікрали чиновники.

  Про це в ефірі радіостанції "Говорить Москва" розповів один з робітників.

  "Зараз приїхав прокурор, розбирається безпосередньо з нашим генеральним директором. Ми готуємо колективну заяву на голодування, збираємо підписи. Із завтрашнього дня офіційно ми голодуємо. Весь робочий колектив зараз підійшов, вийшов гендиректор і сказав, що в будь-якому випадку до понеділка і аж до середи ніяких грошей не чекайте", – сказав будівельник.

  Напередодні в бесіді з кореспондентом радіостанції "Говорить Москва" будівельник говорив про те, що робітники планують розпочати голодування в п'ятницю.

  Космодром "Східний" будується в Приамур'ї. Будівельні роботи мали бути закінчені до 30 листопада 2015 року. Це мав бути перший суто російський космодром – адже за використання Байконура путінський режим змушений платити Казахстану.

  За інформацією газети "Комерсант", зараз з приводу будівництва "Східного" порушено вже сім кримінальних справ, ще десять розслідуються. Генпрокуратура не змогла домогтися від підрядників інформації, куди поділись 16 млрд рублів, виділених на зведення космодрому.

  Тимчасово виконуючий обов'язки начальника федерального підприємства "Дальспецстрой" Юрій Вовкодав заперечив факт голодування будівельників на космодромі "Східний". Він упевнений у цьому, оскільки йому ніхто не доповів ні про які голодування – пише російська "Новая газета".

  Попереднього керівника "Дальспецстроя" Юрія Хрізман уже заарештували, звинувативши в розтраті 1,8 млрд рублів.

  Наприкінці березня будівельники не вийшли на роботу через невиплату зарплат. Частина робітників буде продовжувати страйк до повного погашення боргу.

  Попередній матеріал
  У тому, що Савченко не винна, переконаний навіть Путін – Фейгін
  Наступний матеріал
  Гримчак: на сьогодні немає доказів того, що Ахметов - сепаратист

  Росія не зможе добудувати власний космодром до кінця року – виділені на будівництво $278 млн. розікрали

  В Росії зупинилось будівництво космодрому – працівники вимагають зарплати

  Звинувачений в екстремізмі татарський активіст почав голодування в російському СІЗО

  В російській Уфі голодують вісім співробітників "швидкої допомоги"