en.wikipedia.org

Завтра пілоти Lufthansa знову страйкуватимуть

  Пасажирам найбільшої німецької та європейської авіакомпанії Lufthansa, що планують подорож у вівторок, 8 вересня, варто переглянути свої плани. Профспілка пілотів оголосила сьогодні про наміри піти на страйк після провалу чергового туру тарифної суперечки з керівництвом концерну.

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Будуть скасовані всі далекомагістральні маршрути з Німеччини у період між 8:00 і 23:59 (у вівторок, 8 вересня – 5.ua)", - поінформували у профспілці пілотів Cockpit. Страйк торкнеться також усіх відправлень з Німеччини вантажних літаків Lufthansa цього дня.

  На початку вересня 2015 року керівництво профспілки попередило, що йому нічого не залишається, як знову порушити болючу тему страйків, і поклало всю відповідальність за подальші акції на концерн. "Lufthansa, Lufthansa Cargo і Germanwings повинні будуть зважати на "заходи боротьби", до яких можуть вдатися працівники", - заявили у профспілці 1 вересня.

  За інформацією видання, нинішній страйк пілотів стане вже 13-м із квітня минулого року. Попередні 12 завдали компанії збитків не менш ніж на 300 млн євро.

  Як повідомляв 5.ua, у березні поточного року пілоти Lufthansa страйкували понад чотири дні.

  Попередній матеріал
  Бойовики проводять ротацію, їх місце займають російські військові – "Оборона Маріуполя"
  Наступний матеріал
  На Донеччині 35-річна жінка підірвалася на розтяжці
  Теги:
  Loading...