Facebook

Засновник "Коммерсанту" закликав вивезти з РФ дітей

  Засновник впливових російських видань "Коммерсант" і "Сноб" Володимир Яковлєв звернувся до співгромадян, прогнозуючи загострення соціальної та політичної кризи у Росії.

  "Я впевнений, що у Росії найближчим часом - тижні, місяці - відбудеться один із двох сценаріїв. Або зміна влади з абсолютно непередбачуваними і небезпечними наслідками, або важка соціальна криза з вуличною злочинністю, браком найнеобхіднішого і реальною небезпекою для життя і здоров'я громадян", - стверджує Яковлєв у дописі на своїй сторінці на Facebook, який менш ніж за добу зібрав майже 2 тис. "лайків", майже стільки ж перепостів, а також був процитований багатьма ЗМІ.

  "Якщо є можливість, їдьте, і, головне, вивозьте дітей", - закликав Яковлєв. Він провів паралель з подіями 19-20 серпня 1991 року, коли "країна була єдина в бажанні врятувати себе". "Це був ранок ГКЧП. Три ночі поспіль місто з тремтінням вслухалося в автоматні черги за вікнами. Тоді всі дивом не скінчилося смертовбивством. Цього разу дива не буде, тому що ті, хто тоді були слабкими, сьогодні - сильні, а тих, хто тоді був у країні і мав можливість вплинути на ситуацію, сьогодні в країні немає", - робить висновки Яковлєв.

  Нагадаємо, у Росії кілька опозиційних партій об'єдналися, щоб висунути загальні списки на регіональних виборах 13 вересня, але їхній ініціативі протистоїть бюрократичний апарат. Більше того, у ході передвиборчої кампанії соратника Іллі Яшина затримали, а соратника Олексія Навального побили невідомі.

  БЕЗ ШУТОКЯ, честно, невысокого мнения об уровне своих умственных способностей. Те кто меня знает, могут подтвердить -...

  Posted by Владимир Яковлев on 17 августа 2015 г.

  Попередній матеріал
  "Укроборонпром" відремонтував і повернув на фронт партію танків "Булат"
  Наступний матеріал
  Порошенко затвердив додаткові заходи для запровадження безвізового режиму з ЄС
  Теги:
  Loading...