unian.ua

Зареєстровано нові випадки зараження вірусом Зіка

До чотирьох зросла кількість хворих у Канаді, до дев'яти - у Новій Зеландії. Всі вони напередодні повернулись з країн Латинської Америки.

Про це повідомляє Associated Press.

Заспокоїти своїх громадян намагаються в Канаді. Кажуть, вірогідність активного поширення вірусу в країні дуже низька, через те що комарі, які є носіями хвороби, там не живуть. Натомість лікарі беруться дослідити, чи передається вірус при переливанні крові або статевим шляхом.

У Новій Зеландії госпіталізовано чоловіка з симптомами синдрому Гієна-Барре, хвороби, пов'язаної з вірусом Зіка. За січень там зареєстрували ще 8 випадків зараження.

А в Перу – перший хворий, за національністю венесуелець, попросив у міністра охорони здоров'я, який його навідав, зустрічі з журналістами, щоб закликати звертатись до лікарів при найменшій підозрі на болячку.

"Дякувати Богу, я почуваюсь краще. Симптоми вірусу пройшли. Я попросив міністерство охорони здоров'я можливості поділитись сумним досвідом і хочу закликати людей, які подорожують до країн, де лютує Зіка вдатись до заходів безпеки, щоб попередити поширення хвороби. Я прийшов до лікарні не для того, щоб заразити когось, а щоб отримати вчасно необхідне лікування", - сказав потерпілий.

Нагадаємо, вірус Зіка зараз активно поширюється у країнах південної Америки. Його переносить один із видів комарів. Серед симптомів - лихоманка, кон'юнктивіт, висип на шкірі. Лікарі підозрюють, вірус провокує у вагітних мікроенцефалію плоду. Ліків від нього поки що немає.

Як повідомляв 5.ua, ВООЗ може ввести міжнародний режим надзвичайного стану через вірус Зіка.

Попередній матеріал
На Луганщині бойовики активізувалися біля Новозванівки, стріляли з автоматичних мінометів - Силкін
Наступний матеріал
Кримські татари хочуть офіційного визнання 26 лютого Днем спротиву Криму російській окупації
Теги:
Loading...

В Америці намагаються визначити, скільки людей вже заразилися вірусом Зіка

ВООЗ скликає екстрене засідання через вірус Зіка

У МОЗ кажуть, що вірус Зіка українцям не загрожує

В Україні небезпеки поширення вірусу Зіка немає, але інфікуватись можуть туристи – Держсанепідемслужба

Вірус Зіка зафіксували ще у трьох країнах Європи

5 канал - трансляція наживо