er.ru

Замість трибуналу щодо МН-17 Росія хоче розслідувати бомбардування Хіросіми і Нагасакі

  Для цього у Держдумі РФ хочуть створити міжнародний трибунал – замість розслідування збиття на Донбасі.

  Спікер Держдуми РФ Сергій Наришкін заявив про необхідність створення міжнародного трибуналу по американським бомбардуванням Хіросіми і Нагасакі в 1945 році, передає "Медуза". Спікер російського парламенту вважає, що у застосуванні ядерної зброї проти Японії не було військової необхідності. Він також заявив, що цивільне населення Хіросіми і Нагасакі не мало відношення до злочинів "японської вояччини".

  Наришкін запропонував уявити, що таке бомбардування здійснила нацистська Німеччина – і виснував, що це неодмінно стало б предметом розгляду Нюрнберзького трибуналу. Владу США Наришкін звинуватив у прагненні замовчати атомні бомбардування Хіросіми і Нагасакі. Чому це питання так стурбувало його саме зараз – політик не пояснив.

  Крім цього, 3 серпня 2015 року Наришкін закликав розслідувати зв'язок між Першою світовою війною та більшовицьким "Жовтневим переворотом" 1917 року.

  Нагадаємо, представник Росії у Радбезі ООН Віталій Чуркін проголосував проти ухвалення резолюції щодо створення міжнародного трибуналу у справі MH17.

   

  Попередній матеріал
  Яценюк: Податкову міліцію замінить демілитаризована служба
  Наступний матеріал
  Україні передали другу групу засуджених з окупованого Донецька