Захід повинен проводити політику стримування РФ - Нуланд

  Помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд заявила про необхідність продовжувати політику стримування стосовно Росії.

  Таке вона заявила в інтерв'ю польському телеканалу, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми, трансатлантичні країни, повинні займати тверду позицію щодо Москви і ясно давати їй зрозуміти, що станеться, якщо вони продовжать захоплювати території, якщо вони підуть далі позначених Мінськими домовленостями ліній в напрямку Маріуполя, Донецька і так далі", - заявила Нуланд.

  "Ми не тільки запустили нині діючий режим санкцій, а й активно працюємо над додатковим пакетом санкцій, який нам доведеться прийняти в разі порушення лютневих мінських домовленостей", - зазначила американський дипломат.

  "Ми стурбовані тим, що Росія все ще не вивела техніку, а також продовжує навчати сепаратистів на сході України і забезпечувати їх через кордон", - додала вона.

  "Я думаю, що такі країни, як США, Польща і всі наші колеги в трансатлантичному просторі, члени ЄС, НАТО, повинні зробити все від них залежне, щоб підтримати Україну у виконанні її частини Мінських домовленостей, добиваючись від Росії і сепаратистів виконання їх частини Мінських домовленостей ", - зазначила помічник держсекретаря США.

  Крім того, вона зазначила: "Якщо ж це не спрацює, у нас, зрозуміло, є санкційні інструменти, в нашому арсеналі є й інші інструменти - і нам треба ясно заявити, що ми готові застосувати їх. Але ми віддаємо перевагу миру в Україні".

  Попередній матеріал
  День боротьби з гемофілією: у Києві провели 7-хвилинну мовчазну акцію
  Наступний матеріал
  Російський суд прооігнорував скаргу адвокатів Надії Савченко

  Якщо Мінські угоди будуть порушуватися, США повернуться до питання надання Україні летальної зброї - Нуланд

  Проти Росії можуть застосувати нові санкції - Нуланд

  США і Євросоюз обмірковують нові санкції проти Росії - Нуланд

  Обама ще розмірковує над постачанням зброї в Україну - Нуланд