zn.ua

Захід намагається відсторонити від Путіна його оточення - політолог

Західні країни наразі здійснюють потужну політичну атаку на президента Росії Володимира Путіна з метою відсторонити від лідера Кремля його оточення.

Про це в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив політолог, директор центру соціологічних досліджень "Український барометр" Віктор Небоженко.

"Захід має більш цинічні погляди. Мова йде про те, що їм важливо створити певну зону порожнечі, як колись навколо екс-президента України Леоніда Кучми, при якому б оточення не хотіло б торкатися до людини, яку викликають публічно на суди, на слідство і так далі. Невідомо, чим закінчаться багаторічні суди і з приводу загибелі Литвиненка, і з приводу "Боїнга", але той факт, що більшість багатих людей Росії, які регулярно ходять до Путіна, 20 разів тепер подумають, чи варто їм приходити до нього", - сказав він.

На думку Небоженка, наразі зі сторони Заходу йде потужна політична атака на самого президента РФ і на його оточення, яке "має відійти від Путіна, щоб снаряди не потрапляли і в них теж".

Попередній матеріал
ПАРЄ на сесії 20-24 квітня обговорить ситуацію в Україні
Наступний матеріал
Мін’юст вимагає від СБУ перевірити Симоненка на причетність до фінансування тероризму

Речник Путіна заявив, що Кремль не причетний до прибирання квітів з місця вбивства Нємцова

Собчак заявила, що на місці Путіна, можливо, також забрала б Крим

Депутати просять ГПУ перевірити причетність Путіна до телеканалу "Інтер"

Особисті дані Обами, Путіна і Меркель були випадково розголошені перед самітом G20