Заява про "злочини" Яценюка в Чечні є передвісником репресій проти громадян РФ - політконсультант

Звинувачення прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з боку Слідчого комітету Росії в тому, що він воював у Чечні проти російських військ - це початок репресій всередині самої Російської Федерації.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив політичний консультант Віктор Уколов.

"Звинувачення Арсенія Яценюка з боку Слідчого комітету Росії - це початок, передвісник репресій всередині самої Росії проти самих громадян Росії. Так завжди починається. З початку звинувачують в чомусь абсурдному іноземців, а потім переключаються на власних громадян", - сказав він.

За його словами, такі дії свідчать про бажання вислужитися перед Путіним. "Чому це звинувачення виникло? Це не політтехнологія, це, перш за все, бажання вислужитися перед диктатором, перед президентом Володимиром Путіним, довести йому свою лояльність. Так завжди було в Росії, так завжди було в Радянському Союзі", - зазначив Уколов.

Він також наголосив, що кримінальне звинувачення Яценюка було спрямоване для одного єдиного глядача - Володимира Путіна. "Ця людина (Путін - 5.ua) ще два роки тому вірила, що всі російськомовні громадяни України безумовно підтримують Путіна... Зрозуміло, що це абсурд так думати, але він так думав, він виходив із цих думок. Він почав інтервенцію на Донбас, він захопив Крим. Він на це сподівався і був страшенно здивований, що так не сталося", - сказав політконсультант.

Попередній матеріал
Місія ОБСЄ вчора зафіксувала більше 230 вибухів лише на Донеччині
Наступний матеріал
Президент Молдови не з'являється на публіці, громадяни погрожують посиленням протесту