ru.ogo.ua

За статистикою селфі небезпечніше для життя, ніж напад акул

  У 2015 році від нападу акул постраждало менше людей, ніж від спроби зробити оригінальне селфі.

  Видання Mashable зробило аналіз даних про смертність від нападу акул і смерті в результаті спроби зробити екстремальне селфі. З'ясувалося, що за цей рік загинуло 12 любителів автопортретів, тоді як від нападу акул у всьому світі загинуло лише восьмеро людей, повідомляє "Новое время".

  Відзначається, що в більшості випадків смерть від селфі пов'язана з небезпечними локаціями, падіннями, небезпечними предметами і поїздами. Також видання зазначає, що дедалі більше туристів ризикують життям, намагаючись зробити оригінальний кадр. Так, любителі екстриму намагаються робити селфі з хижими тваринами - з ведмедями, крокодилами і биками, ігноруючи правила безпеки. В результаті керівництво зоопарків і національних парків було змушене посилити заходи безпеки, а також заборонити селфі в деяких із них.

  Як повідомляв 5.ua, 14 вересня 2015 року на Київщині загинув 18-річний студент, який хотів зробити селфі верхи на електропотязі. А 21 вересня ще двоє молодих киян загинули, намагаючись зробити селфі верхи на потягах.

  Попередній матеріал
  Україна та НАТО підписали низку документів про співпрацю
  Наступний матеріал
  За минулу добу в зоні АТО обійшлося без втрат - Мотузяник
  Теги:
  Loading...