Ізраїль
tropicanatour.com.ua

За рік найбільше репатріантів прибули до Ізраїлю із Франції та України

  За рік до Ізраїлю прибули 29,5 тисяч репатріантів із 97 країн світу, із них 6,9 тисяч людей - з України.

  Про це повідомили в Міністерстві абсорбції Ізраїлю, передає "Інтерфакс-Україна". 

  За даними відомства, тенденція щодо збільшення репатріантів до Ізраїлю з усього світу триває: минулого року репатріантів було 26 тисяч, таким чином потік збільшився на 13%.

  Рекордсменами за кількістю єврейських репатріантів стали Україна та Франція. Цього року з України репатріювалися 6,9 тис. людей, що на 50% більше, ніж минулого (4,6 тис.), а з Франції - 7,35 тис. (за 6,7 тис. минулого року, збільшення на 10%).

  На 23% збільшився і потік євреїв із РФ - 5,9 тис репатріантів, минулого року цифра становила 4,8 тис. людей. Із Великої Британії до Ізраїлю перебралися 690 репатріантів (збільшення на 13%), з Італії - 400 (збільшення на 30%), кількість євреїв з Бельгії залишилася на торішньому рівні - 290 людей. Крім того, з Північної Америки прибуло 3,6 тис. людей (така сама кількість, як і минулого року), з Латинської Америки - 1,2 тис.

  Нагадаємо, 4 вересня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що ведуться переговори щодо підписання договору вільної торгівлі з Ізраїлем. "Очікуючи, що Російська Федерація з 1 січня наступного року закриє нам наші ринки, у нас створений офіс торгівельного представника і підписана зона вільної торгівлі з країнами – членами Європейського Союзу і погоджена і підписана зона вільної торгівлі з Канадою. Зараз продовжуються перемовини щодо підписання зони вільної торгівлі з Ізраїлем та іншими країнами", - повідомив голова уряду.

  Попередній матеріал
  Командира батареї "Градів" російсько-терористичних військ засудили до 12 років
  Наступний матеріал
  Ще двоє бойовиків "ДНР" добровільно скористалися програмою СБУ щодо амністії (відео)