За останній рік "Ісламська держава" стратила у Сирії більше три тисячі людей, з них – кілька десятків дітей

  З 29 червня 2014 року, тобто відтоді як екстремісти із так званої "Ісламської держави" проголосили "халіфат", лише в Сирії було зафіксовано загалом більше трьох тисяч страт терористів.

  Як повідомляє Deutsche Welle з посиланням на AFP, серед страчених 1 тис. 787 мирних жителів і 74 дитини. Про це звітують спостерігачі Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини.

  Свої дані спостерігачі збирали з повідомлень лікарів, учасників бойових дій та активістів у Сирії. Втім, незалежна перевірка наведених даних майже неможлива. За інформацією правозахисників, половина страчених цивільних осіб - це члени сунітського племені Шайтат. У 2014 році бойовики "ІД" стратили у сирійській провінції Дейр-ез-Зор близько 930 членів племені після того, як воно повстало проти сунітських екстремістів.

  До списку страчених бойовиками потрапили і 223 жертви нещодавніх влаштованих екстремістами масових вбивств у місті Кобані. З такою ж люттю "Ісламська держава" ставиться до прибічників інших повстанських груп та членів курдських збройних формувань. На них припало 216 вчинених ісламістами страт.

  Попередній матеріал
  Більше 25 тис. переселенців шукають роботу в Донецькій області - Жебрівський
  Наступний матеріал
  Семеро українських тенісистів беруть участь у Вімблдоні, що стартував у Лондоні