мігрант 5.ua

За дві доби біля італійського узбережжя врятували понад 1700 мігрантів

  За останні дві доби біля італійського узбережжя урятували більше 1700 мігрантів. Майже всі вони з північної Африки.

  Мігранти дісталися Європи дивом, у Середземному морі шторм, хвилі сягають понад шість метрів, повідомляє AP. В ООН підрахували, що від початку року контрабандисти доправили до Італії морем 90 тис. нелегалів. Торік Італія прийняла удвічі більше.

  Від напливу мігрантів потерпає і Греція. Від початку року там висадилися вже більше 120 тис. людей. Сотні вихідців із Африки штурмують острів Кос. Щодня туди прибувають від 100 до 500 мігрантів. У країні, яка переживає фінансову кризу, не можуть забезпечити їх ані житлом, ані харчуванням, ані роботою.

  "Я був готовий заплатити  200 євро за ніч, і так і не знайшов місця в жодному готелі. Навіть ті, в кого є гроші, не можуть влаштуватися, що вже казати про бідних людей? Нам усім доводиться лишатися просто неба, ані душ не приймеш, нічого", - скаржиться переселенець.

  "Я зміг урятуватися від ІДІЛ в Алеппо і в Кобані. Приїхав сюди, бо сподівався, що тут дотримуються прав людини, але мої мрії не справдилися. Тепер я живу на вулиці, сплю просто неба, і в мене немає жодних прав", - розповідає інший мігрант.

  Нагадаємо, наприкінці червня у Середземному морі за добу врятували майже 2,5 тис. мігрантів. Біженці намагаються дістатися Європи через Середземне море за допомогою контрабандистів, які організовують нелегальні перевезення людей.

  Попередній матеріал
  Під Старогнатівкою бійці ЗСУ відігнали дві групи ворожих диверсантів
  Наступний матеріал
  Киргизстан офіційно вступив до Євразійського економічного союзу
  Теги:
  Loading...