censoru.net

Уряд РФ запевняє, що не зупинить агресію проти України навіть після відключення SWIFT

  Відключення російських банків від міжнародної платіжної системи SWIFT у зв'язку з вторгненням до України не змусить російську владу змінити курс у зовнішній політиці.

  Відключення російських банків від міжнародної платіжної системи SWIFT у зв'язку з конфліктом в Україні не змусить російську владу змінити курс у зовнішній політиці – заявив Ігор Шувалов, перший заступник голови уряду РФ Дмитра Медведєва. Про таке із посиланням на ефір телеканалу "Россия 1" повідомляє "Эхо Москвы".

  Заступник прем’єра РФ вважає, що протидіяти російському вторгненню "нерозумно": "Я сподіваюся, що це не відбудеться. Це вже дії, які не пов'язані з розумним ставленням до конфлікту. Більше того, нас все одно не спонукати до дій, які від нас хочуть бачити західні партнери. Якщо не буде SWIFT, ми будемо ще впертіше наполягати на тому, що ми праві ", - спробував пояснити логіку дій своїх зверхників пан Шувалов.

  Проте, разом із цим, він у своєрідний спосіб натякнув, що Росії не варто намагатись мстити Заходу за санкції: "Часто хочеться замахнутися, вдарити так, щоб було боляче, в першу чергу тим, хто нав'язує нам ці санкції, хто нам пальчиком загрожує і все інше. Але іноді потрібно стриматися", - заявив заступник голови уряду РФ.

  Попередній матеріал
  Яценюк доручив створити єдиний реєстр загиблих під час АТО
  Наступний матеріал
  НАТО: Росія сама себе ізолює

  Найбільший у Європі коксохімічний завод у Авдіївці знову обстріляли

  Російсько-терористичні війська не припиняють атакувати українські позиції - штаб АТО

  Бойовики обстріляли автобуси із людьми, які евакуювалися з Дебальцевого

  Бойовики кинули 95% своєї бронетехніки, щоб блокувати Дебальцеве - Геращенко