мігранти під Ла-Маншем 5.ua

Євротунель під Ла-Маншем призупинив роботу через мігрантів

  Залізничне сполучення між Францією та Великою Британією під Ла-Маншем припинено через мігрантів, які намагаються потрапити до Євротунелю.

  Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на прес-службу Євротунелю.

  "Залізничне сполучення з Великою Британією перервано через мігрантів, які прорвалися на платформи на вокзалі у місті Кале", - йдеться у повідомленні.

  Вони йдуть туди з надією дістатися Великої Британії. Кількість людей, що живуть у тимчасових таборах для біженців у Кале, за останні тижні зросла майже вдвічі, до 6 тис. осіб. Правоохоронцям вдалося знизити кількість випадків несанкціонованого перетину кордону завдяки посиленим заходам безпеки.

  Керівництво Євротунелю не може назвати точний час відновлення залізничного руху, але заявило, що тунель буде закритий щонайменше до вівторка.

  Це вже не перший випадок закриття цієї частини залізничного сполучення між країнами на початку місяця тунель уже закривали через біженців, які натовпом прорвалися на станцію.

  Нагадаємо, на початку жовтня Євротунель тимчасово припиняв свою роботу через спробу великої групи мігрантів пробратися по тунелю до Британії з боку французького порту Кале.

  Попередній матеріал
  Аргентинські вчені з'ясували, що космічні порожнечі "поводяться", як гігантські мильні бульбашки
  Наступний матеріал
  Апеляційний суд Києва залишив ГРУшника Єрофєєва під вартою
  Теги:
  Loading...