Фото із відкритих джерел

Євросоюз відмовився від принципу мережевого нейтралітету

  Відтепер провайдери зможуть надавати одним сервісам ширші канали передачі даних, ніж іншим.

  Європарламент проголосував за скасування принципу мережевого нейтралітету, повідомляє Meduza. Це означає, що відтепер провайдери зможуть надавати одним сервісам ширші канали передачі даних, ніж іншим.

  Прихильники закону стверджують, що нововведення дозволить надавати більш високу швидкість передачі даних тим, кому вона потрібніша: до прикладу, безпілотним автомобілям та роботам в операційних.

  Водночас противники наполягають, що в документі надто нечітко згадується про "спеціальні сервіси", що можуть отримати преференції. Тому нові правила можуть дозволити великим технологічним компаніям купувати швидкі канали (а це призведе до нечесної конкуренції з більш дрібними компаніями).

  Крім того, нові правила дають змогу операторам зв'язку передавати трафік з різною швидкістю залежно від його типу: приміром, для стрімінгу передбачено більш широкий канал. Водночас у цьому ж документі зазначається, що оператори повинні ставитися до будь трафіку "без дискримінації".

  Видання зазначає, що новий закон скасовує правила мережевого нейтралітету, які діють в Словенії та Нідерландах на рівні національного законодавства.

  Як повідомляв 5.ua, у вересня Європарламент підтримав пропозицію Єврокомісії та ухвалив законодавство, яке забороняє клонування всіх видів тварин, а також ввезення клонів та виробленої з них продукції на територію ЄС. 

  Попередній матеріал
  У Станиці Луганській відкрили піший перехід через лінію розмежування
  Наступний матеріал
  Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом зриву виборчого процесу в Маріуполі
  Теги:
  Loading...