Європол_Гаага 5.ua

Європол відкрив центр боротьби із незаконним перевезенням мігрантів

Структура найперше сприятиме країнам ЄС обмінюватись інформацією та координувати операції, пов’язані із біженцями

В Європейському поліцейському управлінні, розміщеному в Гаазі, розпочав роботу Європейський центр з протидії контрабанді мігрантів. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на прес-службу Європолу.

"Дослідження Європолу показують, що 90% мігрантів, що потрапляють в Європу, здійснюють свою подорож за допомогою кримінальних організацій. Тому важливим елементом відповіді ЄС на кризу мігрантів стало питання протидії цьому потоку контрабанди людей", – заявив чільник Європолу Роб Уейнрайт.

Метою центру буде допомога країнам-членам ЄС у питанні ліквідації кримінальних мереж, що займаються організованою контрабандою мігрантів. Зокрема, за словами глави Європолу, новий центр стане платформою для забезпечення кращого обміну інформацією між країнами-членами ЄС та оперативного контролю щодо боротьби з цими мережами.

В організації відзначили, що центр запущено за зразком аналогічних ініціатив, таких як Європейський центр боротьби з кіберзлочинністю та Європейський центр протидії тероризму, що діють на базі Європолу. Наголошується, що створення нового центру відображає високу пріоритетність, якої набуло питання незаконного перевезення мігрантів.

Як повідомляв 5.ua, на грецько-македонському кордоні зібралися тисячі мігрантів, які не можуть потрапити до центральної Європи.

Попередній матеріал
На Фіджі кількість загиблих від тайфуну зросла до 29 осіб
Наступний матеріал
Маргінальні майдани мають право на існування - Береза
Loading...

Французька влада вимагає виселення біженців з табору в місті Кале

Кота, який згубився у Греції, повернули господарям-біженцям (відео)

Грузія буде надавати біженцям притулок на один рік

МЗС Туреччини звинувачує Росію у кризі з біженцями