ukhumanrightsblog.com

Європол: Нелегальне доправлення мігрантів в Європу - це стрімко зростаючий мультимільярдний бізнес

  У Європолі вважають, що у цьому бізнесі працюють понад 40 тис. учасників злочинних мереж

  Правоохоронці країн ЄС розповіли про величезні злочинні мережі, які заробляють мільярди на нелегальній міграції, повідомляє "Новое время" з посиланням на Financial Times.

  У Європолі вважають, що у цьому бізнесі працюють понад 40 тис. учасників злочинних мереж. Цього тижня Європол заявив, що більше 90% з понад 1 млн нелегальних мігрантів, які в'їхали в Європу в 2015 році, скористалися послугами злочинних мереж та їхніх ділових партнерів. Про це повідомляється в доповіді Європолу "Нелегальна доставка мігрантів в ЄС".

  За інформацією видання, в документі все ж чітко розмежовуються міграційна криза і тероризм на європейській території. У ньому йдеться: "Хоча в окремих випадках підозрювані в тероризмі потрапили в Європу шляхами, якими користуються мігранти, "члени терористичних угруповань або громадяни ЄС, які є іноземними бойовиками і повертаються до своїх країн... зазвичай не користуються послугами, які пропонують мережі нелегальної доставки мігрантів".

  Європол описав широкий спектр злочинного бізнесу, що виріс навколо міграційної кризи: підробка документів, підкуп правоохоронців, сексуальна експлуатація неповнолітніх, які подорожують без супроводу дорослих, примусова праця - так мігранти відпрацьовують борги контрабандистам.

  "Тільки за 2015 рік обіг злочинних мереж, причетних до нелегального доставці мігрантів, склав, як вважається, від 3 до 5 млрд євро. Якщо у 2016 році масштаби поточної міграційної кризи збережуться, обіг збільшиться в 2-3 рази", - мовиться в доповіді.

  У Європолі прогнозують, що надалі більше нелегальних мігрантів прибуватиме "повітрям". Це порівняно дорогий спосіб перекидання, але вважається, що він безпечніший.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 24 лютого, у правозахисній організації  Amnesty International заявили, що мінімум 30 держав незаконно відправили мігрантів назад до небезпечних країн. Нагадаємо, 110 тисяч мігрантів прибули до Євросоюзу за цей рік через кордони Греції та Італії. Це дані Міжнародної організації з міграції. Ця кількість істотно більша, ніж за аналогічний період 2015 року.

  Попередній матеріал
  Букмекери зробили ставки щодо сьогоднішнього матчу "Динамо" - "Манчестер Сіті"
  Наступний матеріал
  У Великій Британії стався потужний вибух на електростанції – одна людина загинула
  Loading...

  Афганські біженці прорвали паркан на кордоні Греції і Македонії

  Французька влада вимагає виселення біженців з табору в місті Кале

  На "Берлінале" визначилися з переможцями: Головна нагорода дісталася фільму про біженців

  Фотографією року за версією World Press Photo став знімок біженців

  Центральноєвропейські країни готові закрити кордони з Грецією, щоб припинити наплив біженців

  Теракт у таборі для біженців у Нігерії: кількість загиблих зросла до 70 осіб