Фото із відкритих джерел

Європейський суд визнав Італію винною у порушенні прав одностатевих пар

  Європейський суд постановив, що італійський уряд порушив права трьох гей-пар, відмовившись зареєструвати їхні шлюби або будь-яку іншу визнану форму союзу.

  Як повідомляє BBC-Україна, за рішенням суду, Італія не дотримується прав людини, не зумівши надати достатньо правового захисту одностатевим парам. Таким чином, італійська влада порушує право на повагу до приватного і сімейного життя, передбачене Європейською конвенцією з прав людини.

  Італія залишається єдиною великою західноєвропейською країною, у якій законодавчо не передбачене цивільне партнерство чи одностатеві шлюби. Незначна кількість муніципалітетів в Італії дозволяють місцеві цивільні союзи, однак у країні діє національна заборона на одностатеві шлюби, яку прем'єр-міністр Маттео Ренці обіцяв скасувати.

  Нагадаємо, 26 червня Верховний суд США визнав шлюб конституційним правом усіх американців, поширивши юридичне право на одностатеві шлюби на всю територію країни. У відомому своєю консервативністю Техасі почалися виступи проти легалізації одностатевих шлюбів.

  Попередній матеріал
  За фактом побиття Дурнєва однопартійцями Ляшка відкрили кримінальне провадження
  Наступний матеріал
  Міністерство фінансів уклало з Кіпром угоду, яка має збільшити надходження до бюджету України
  Теги:
  Loading...