Європейські кредитори відкинули пропозиції грецького уряду - Ципрас

  Частина кредиторів відхилили грецькі пропозиції щодо угоди, яку планувалося укласти в середу ввечері, 24 червня.

  Про це заявив сам  прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас, пише finance.ua.

  Перед зустріччю з трьома кредиторами – Єврокомісією, Європейським Центробанком та МВФ – Ципрас заявив про те, що "деякі" з них відкинули його пропозиції. Він не сказав, хто саме.

  "Неприйняття компенсуючих заходів – такого ніколи не траплялося раніше. Ні в Ірландії, ні в Португалії. Ніде!Це дивне ставлення може означати тільки одне з двох: або вони не хочуть угоди, або у них свій інтерес щодо Греції", – обурювався грецький прем’єр.

  Сьогодні стало відомо, що Берлін наполягає на повному і негайному законодавчому затвердження заходів, які можуть бути узгоджені на засіданні міністрів фінансів єврозони в середу ввечері, 24 червня. Хоча деякі чиновники нині припускають, що укладення угоди зараз – вже надто пізно. І Афіни можуть не встигнути розрахуватися з МВФ (виплата повинна скласти 1,5 млрд євро) але до 30 червня.

  Німецькі чиновники хочуть, щоб грецький парламент схвалив необхідні закони перш ніж буде розширена програма з порятунку. В той же час прес-секретар грецького уряду визнав, що у разі несхвалення парламентською більшістю угоди, Ципрас буде змушений піти у відставку.

  Попередній матеріал
  Бойовики із Донецька обстрілюють Піски
  Наступний матеріал
  Назад у майбутнє: японські інженери розробили літаючий борд
  Теги: