Фото whitehouse.gov

Європейські країни та США мають спільно вирішувати проблему біженців - Обама

  Європейські країни та Сполучені Штати мають спільно вирішувати проблему біженців.

  Про це заявив президент США Барак Обама під час зустрічі з королем Іспанії Феліпе Четвертим, повідомляє AP. Обама зазначив, що ситуація погіршується, і необхідно вжити максимальних зусиль, щоб полегшити життя мігрантів.

  "Усі європейські країни, Сполучені Штати та всі міжнародна спільнота повинні об'єднатися, щоб люди були в безпеці, щоб до них гідно ставилися. Також необхідно негайно вирішувати ті проблеми, які змушують людей тікати до інших країн, перш за все, це криза в Сирії. Сполучені Штати також готові прийняти біженців із цієї країни", - зазначив президент США.

  Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року ЄС розпочав у Середземному морі спецоперацію проти перевізників мігрантів. У вересні Рада ЄС ухвалила рішення про розширення військово-морської операції (EUNAVFOR) у Середземному морі, спрямованої на боротьбу з контрабандистами та перевізниками нелегальних мігрантів. 

  За словами канцлера Німеччини Ангели Меркель, криза з мігрантами ставить під загрозу майбутнє шенгенської угоди. Через рекордний наплив біженців влада Німеччини виділила на них 6 млрд євро. Очікується, що кількість біженців, які направляються у ФРН, досягне рекордного показника – 800 тисяч чоловік.

  5-6 жовтня відбудеться спеціальна зустріч глав МЗС і МВС Євросоюзу для обговорення міграційної ситуації в Угорщині та маршруту руху мігрантів через Балкани.

  Попередній матеріал
  У Харкові встановили пам'ятний знак Герою Небесної Сотні Євгену Котляру
  Наступний матеріал
  Керрі застеріг Росію від ескалації конфлікту в Сирії
  Теги:
  Loading...