Європарламент
Європарламент www.noi.md

Європарламентарії: Росія намагається знищити ідентичність кримських татар

  У Європарламенті жорстко розкритикували репресії Москви стосовно кримських татар та наголосили на адекватній відповіді ЄС

  Про це йдеться в заявах депутатів політичної групи Альянсу лібералів та демократів за Європу в Європарламенті у зв'язку з намаганням заборонити на території окупованого Росією Криму Меджліс кримських татар, повідомляє "Укрінформ".

  "Влада у Криму, підтримувана Росією, намагається зруйнувати ідентичність кримських татар. Відтак Крим має бути повернутий Україні, і права кримських татар мають бути відновлені", - наголосив депутат Ганс ван Баален.

  Крім того, європарламентарій Петрас Ауштревічус відзначив, що окупаційна влада у Криму намагається викорінити будь-які альтернативні думки та позиції і нині вдалася до атак проти Меджлісу кримськотатарського народу.

  "На жаль, ситуація погіршується і в самій Росії. Це лише підтверджує правильність нинішньої політики ЄС відносно Росії. Репресії повинні отримати адекватну відповідь від ЄС. Лише так треба діяти відносно режиму Путіна", - наголосив депутат.

  Як повідомляв 5.ua, Порошенко заявив, що поведінка окупантів у Криму – це відновлення сталінської політики проти кримських татар.

  Попередній матеріал
  Горбатюк щодо злочинів під час Революції Гідності: "Беркутівцям" було роздано мисливські набої та вкрай небезпечні спецзасоби
  Наступний матеріал
  Аеропорт Житомира вперше прийняв авіалайнер Airbus
  Теги:
  Loading...

  Президент Європарламенту підтримує ідею створення групи для захисту кримських татар

  Порошенко: Поведінка окупантів у Криму – це відновлення сталінської політики проти кримських татар

  В анексованому Криму тривають обшуки у кримських татар

  Активісти біля МЗС вимагали реакції влади на масові арешти кримських татар