рада ЄС
рада ЄС 5.ua

Європарламент призупиняє співпрацю з Росією і закриває вхід для її посла та військових лідерів

  Історія з санкціями продовжується: Європарламент призупиняє співпрацю з Росією і закриває вхід для її посла та військових лідерів.

  Про це повідомив президент Європейського парламенту Мартін Шульц. І пояснив, що таке рішення - це відповідь на стоп-лист, який склала Росія тиждень тому. У ньому прізвища 89-ти осіб, котрим заборонили приїжджати до Росії і оскарженню таке рішення не підлягає. Це так росіяни відреагували на санкції Євросоюзу. Серед персон нон-грата зокрема і такі політики як колишній єврокомісар Штефан Фюле та екс-президент європарламенту Єжи Бузек.

  Як ми уже повідомляли раніше, свавіллям і шоу називають європейські політики так званий "Чорний список", що його запровадила Росія. Водночас, депутат від Європарламенту Ребекка Гармс назвала санкційний список свавіллям. А уповноважений уряду Німеччини за співпрацю з Росією - Ґернот Ерлер заявив, що так Москва лише загострить конфлікт. У Брюсселі речник верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Федеріки Могеріні Майя Косьянчич зауважила, що найбільше ЄС обурює - безпідставність і необґрунтовність такого рішення з боку російської сторони.

  Попередній матеріал
  Анексія Криму порушила світовий порядок у Європі - Меркель
  Наступний матеріал
  Козаченко: Пожиттєве призначення суддів, які переслідували майданівців, – плювок в обличчя українському суспільству

  У Європарламенті "чорний список" Росії вважають "шоу для власного народу"

  Прем'єр Литви: російський "чорний список" - це частина пропагандистської війни

  Президент Європарламенту готовий "вжити заходів" у відповідь на "чорний список" Путіна

  Генпрокуратура надала достатньо доказів, щоб ЄС подовжила санкції проти поплічників Януковича - Клімкін