radiosvoboda.org

Європа подумає про скасування санкцій проти Росії, якщо будуть виконані Мінські домовленості - Меркель

  Якщо Росія буде стимулювати бойовиків виконувати всі пункти Мінських угод, Європа подумає про часткову або ж повної скасування санкцій щодо до Кремля.

  Таку заяву зробила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вона виступала сьогодні в Бундестазі.

  Політик зазначила, що позитивно оцінює рішення терористів на Донбасі відкласти так звані вибори. І сподівається на повне припинення вогню в Донецькій і Луганській областях України, де вже півтора року триває антитерористична операція, а по суті, війна України проти терористів і російських найманців.

  "Я зараз говорю про промені надії - не більше і не менше. І це нам зараз дає можливість перейти на рейки політичного врегулювання конфлікту… Основа основ Мінських домовленостей - це повний висновок незаконних військ і найманців з України. В результаті Україна поверне собі контроль над кордонами", - заявила канцлер ФРН.

  Нагадаємо, раніше парламентарі НАТО закликали уряди і парламенти країн-членів зберігати нинішній режим санкцій щодо Росії, запроваджених у зв’язку зі становищем на Сході України, доки не будуть повністю виконані Мінські домовленості.

  Попередній матеріал
  Футболіст "Баварії" встановив чотири рекорди Гіннеса за один матч
  Наступний матеріал
  Туреччина заявляє про небезпечні маневри російських винищувачів
  Теги:
  Loading...