whc.unesco.org

Єврокомісія та ЮНЕСКО підготують для туристів "культурні маршрути"

  Проект "Європейськими маршрутами" мають відкрити для широкого загалу до кінця 2017 року

  ЮНЕСКО і Європейська комісія розпочали проект з розробки "культурних маршрутів", які популяризуватимуть об'єкти всесвітньої спадщини, залучать туристів, сприятимуть проведенню фестивалів культури та зростанню відвідуваності музеїв в Європі. Про це повідомили в прес-службі ЮНЕСКО, інформує "Укрінформ".

  "Проект "Європейськими маршрутами" є конкретним прикладом спроможності Всесвітньої культурної спадщини діяти як джерело стійкого економічного розвитку громад та регіонів", - зазначила з цього приводу генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова. За її словами, новий європейський проект допоможе місцевим громадам, захисникам довкілля та сучасним політикам реалізувати стратегію розвитку на основі універсальних цінностей об'єктів всесвітньої спадщини в багатьох частинах світу.

  Єврокомісія теж привітала початок реалізації проекту, перша фаза якого оцінюється у 1,5 млн євро. "Я вітаю запуск цього проекту. Туризм є чудовою нагодою для всесвітньої культурної спадщини. Він дає нове життя історичним місцям і містам, дозволяє людям краще розуміти минуле і кожна громада має змогу отримати ключ до поштовху економічного зростання і створення нових робочих місць", - наголосила єврокомісар з внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу Ельжбета Беньковська.

  Очікується, що до кінця 2017 року проект "Європейськими маршрутами" буде відкритий для широкого загалу. Він передбачає, зокрема, створення онлайн-платформ і мобільних додатків, які дозволяють усім охочим переглядати карти, отримувати інформацію про культурні об'єкти Всесвітньої культурної спадщини.

  У проекті візьмуть участь місцева влада, яка керує об'єктами спадщини, культурними установами, зокрема музеями і галереями, контактує з представниками та об'єктами нематеріальної культурної спадщини і туризму.

  Як повідомляв 5.ua, 6 липня 2016 року ЮНЕСКО поповнила перелік об'єктів всесвітньої спадщини

  Попередній матеріал
  Жертвами агресії РФ проти України стали близько 6,8 тис. українців, понад 17 тис. зазнали поранень
  Наступний матеріал
  Росія почала підготовку до збройної агресії проти України одразу після розпаду СРСР
  Loading...

  Львів отримав титул міста літератури ЮНЕСКО

  МЗС: Херсонес залишатиметься українським внеском у скарбницю ЮНЕСКО

  До переліку Світової спадщини ЮНЕСКО додали 27 об'єктів

  ЮНЕСКО поповнила перелік об'єктів всесвітньої спадщини

  ЮНЕСКО: Бойовики "Ісламської держави" знищують здобутки цивілізації до появи ісламу

  В Москві закривається представництво ЮНЕСКО