Фото із відкритих джерел

Єврокомісія пропонує Німеччині поселити 31 тисячу мігрантів

  Услід за ФРН основне навантаження з прийому біженців ляже на Францію (24,031 тис. осіб) та Іспанію (14,921 тис.)

  Єврокомісія запропонувала Німеччині поселити цього року 31 443 біженці - найбільшу кількість серед країн ЄС. Відповідне рішення планується затвердити найближчої середи, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Welt.

  "Німеччина має, згідно з новітнім планом Єврокомісії з розподілу біженців, прийняти ще 31,334 тис. біженців з Угорщини, Греції та Італії – більше, ніж будь-яка інша країна ЄС", - сказано в статті.

  В цілому ЄК пропонує на додаток до оголошених раніше 40 тисяч перерозподілити в рамках так званого "Екстреного механізму" ще до 120 тисяч біженців, які скупчилися в Угорщині (там перебуває більш як 54 тис. біженців), Греції (понад 50 тис.) та Італії (понад 15,6 тис.). Услід за ФРН основне навантаження з їх прийому ляже на Францію (24,031 тис. осіб) та Іспанію (14,921 тис.).

  Як повідомляв 5.ua, канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що криза з мігрантами ставить під загрозу майбутнє шенгенської угоди. Вона також вона попередила мешканців своєї країни, що кризу з біженцями швидко не вирішити. Отже, німці мають продемонструвати гнучкість та терпіння стосовно новоприбулих із Близького Сходу та Африки. 

  Попередній матеріал
  Чільника однієї з європейських столиць затримали на хабарі у 25 тис. євро
  Наступний матеріал
  У Вінниці показали сучасний трамвай, перероблений зі списаного вагона (фото)
  Теги:
  Loading...