politpuzzle.ru

ЄСПЛ зобов’язав Росію звільнити сирійських біженців, яких утримують під вартою

  Європейський суд з прав людини зобов’язав Росію виплатити компенсацію біженцям, яких російська влада утримує під вартою і має намір вислати до Сирії.

  Крім того, суд заборонив примусове видворення цих мігрантів із Росії.  Про це йдеться у рішенні, опублікованому на офіційній інтернет-сторінці суду.

  Заявниками у справі виступили палестинець без громадянства із Сирії та двоє сирійських громадян. Вони потрапили до Росії два роки тому. Статус біженців їм надати відмовилися, натомість - заарештували за роботу без посвідки на проживання.

  Суддя розпорядився вислати їх назад до Сирії, а до того часу утримувати під вартою. Натомість Європейський суд із прав людини назвав дії російської Феміди такими, що порушують право на життя та принижують людську гідність. Згідно із рішенням суду, Росія має забезпечити негайне звільнення заявників та виплату їм загальної компенсації у розмірі майже 20 тисяч євро.

  Раніше сьогодні повідомлялося, що влада Норвегії вирішила відправляти назад до РФ сирійських біженців, які потрапляють у країну через кордон з Росією.

  Попередній матеріал
  На Донеччині за тиждень затримали 12 терористів
  Наступний матеріал
  Компанія Google офіційно закрила свій центр розробок в Санкт-Петербурзі
  Теги:
  Loading...