мігранти 5.ua

ЄС витратить на подолання кризи з мігрантами 2,4 млрд євро

  Європейський союз схвалив виділити 2,4 млрд євро країнам-членам ЄС на оновлення програм для вирішення проблеми нелегальної міграції.

  Як повідомляє BBC Україна, найбільші суми отримають Італія і Греція, які змушені давати собі раду з найбільшим напливом мігрантів, головним чином з районів конфліктів в Африці та на Близькому Сході.

  Більш 192 тис. мігрантів прибули в Європу морським шляхом тільки від початку 2015 року. З них не менше 2000 потонули під час спроб перетнути Середземне море.

  Програма фінансування, розрахована до 2020 року, передбачає будівництво нових центрів з прийому переселенців, поліпшення процедури надання притулку, вдосконалення методів інтеграції новоприбулих, а також прискорення репатріації тих, хто не отримає дозволу залишитися в країнах Європи. Додаткові кошти виділяються на поліпшення прикордонного контролю, систем спостереження та забезпечення безпеки.

  Італія отримає на ці потреби близько 560 млн євро, Греція - приблизно 474 млн євро. Певну допомогу отримають влада Франції та Великобританії, що зіткнулися з серйозною міграційною кризою в районі тунелю під Ла-Маншем.

  Нагадаємо, комісаріат Організації Об'єднаних Націй у справах біженців 7 серпня повідомив, що гуманітарна криза на трьох грецьких островах біля берегів Туреччини перетворилася на "абсолютний хаос". Греція не раз зверталася до Євросоюзу з проханням допомогти впоратися з напливом біженців.

  Попередній матеріал
  В умовах децентралізації префект має бути незалежним від місцевого політичного середовища - Козловський
  Наступний матеріал
  В Польщі усвідомлюють, що на Донбасі зараз йде боротьба за всю Європу – польський воєвода
  Теги:
  Loading...