Могеріні 5.ua

ЄС про децентралізацію влади в Україні: Насильство не може поставити під загрозу цей процес

  Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні назвала "важливим кроком" голосування парламентом України поправок до Конституції щодо децентралізації.

  "Сьогоднішнє голосування у Верховній Раді конституційних поправок, пов`язаних з децентралізацією, є важливим кроком, який відкриває шлях до істотної передачі повноважень з центрального рівня в регіони та громади, збільшуючи паралельно підзвітність територіального самоврядування своїм виборчим округам. Поправки також будуть сприяти реалізації Мінських домовленостей”, - говориться у заяві Могеріні, оприлюдненій 31 серпня, передає УНІАН.

  "Насильство не може поставити під загрозу цей процес. Сьогоднішні події дуже тривожні. Ми висловлюємо співчуття родині загиблого співробітника правоохоронних органів та наші найглибші співчуття постраждалим в результаті вибуху під час демонстрації перед будівлею Верховної Ради", - наголосила вона.

  Могеріні висловила переконання, що Україна буде "впевнено стояти на шляху подальших реформ, як інституційних, так і економічних, а також проведе всебічну реформу поліції і правоохоронної системи, щоб гарантувати по всій країні громадський порядок та безпеку".

  Нагадаємо, 31 серпня Верховна Рада на своєму позачерговому засіданні схвалила у першому читанні президентський законопроект щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації. "За" проголосували 265 народних депутатів. Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогоднішнє голосування "є нелегким, але послідовним кроком до миру".

  Попередній матеріал
  Нардеп про події біля Ради: Не треба, щоб агент ФСБ особисто жбурляв гранату
  Наступний матеріал
  Загиблий під Радою боєць Дебрін не прослужив у НГУ і півроку
  Loading...