mil.gov.ua

ЄС переходить до силової фази військової операції в Середземному морі

  Рада ЄС прийняла рішення про розширення військово-морської операції (EUNAVFOR) у Середземному морі, спрямованої на боротьбу з контрабандистами та перевізниками нелегальних мігрантів.

  Штаб операції EUNAVFOR Med знаходиться в Римі. Командувачем призначений контр-адмірал Енріко Кредентіно, повідомляє сайт Ради ЄС.

  Під час першої фази операції йшов збір та аналіз інформації у регіоні. У повідомленні йдеться про те, що "ця оцінка є частиною дій, необхідних у процесі операції для переходу до фази 2 у відкритому морі. Незабаром відбудеться конференція з формування сил та затвердження правил використання зброї у відкритому морі. Як тільки ці правила будуть узгоджені і командувач скаже, що він має необхідні сили, посли ЄС в Комітеті з питань політики і безпеки будуть вирішувати, коли розпочати перший крок етапу 2". За інформацією сайту Ради ЄС, перехід до другої фази дасть змогу виявити, вилучити і затримати у відкритому морі суден, підозрюваних у використанні для контрабанди та торгівлі людьми, в межах міжнародного права.

  Як повідомляв 5.ua, ЄС розпочав у Середземному морі спецоперацію проти перевізників мігрантів ще у червні 2015 року. Нагадаємо, 6 вересня 2015 чергове судно з мігрантами зазнало аварії, понад 40 людей загинуло.

  Попередній матеріал
  Прокуратура забрала у забудовників земельну ділянку біля Пейзажної алеї у Києві
  Наступний матеріал
  Маріупольські активісти розписали спалену міськраду поезією Ліни Костенко
  Теги:
  Loading...