ЄС не зміг домовитися з Грецією

  Перемовини між представниками Греції та керівництвом ЄС у Брюсселі закінчилися нічим.

  Про це пише ВВС.

  Європейські лідери вимагали від грецького керівництва зменшити витрати країни на два мільярди євро. Це дало б можливість розблокувати додаткові фонди для рефінансування економіки країни.

  В той же час заступник прем'єр-міністра країни Яніс Драгасакіс зазначає, що Афіни готові і надалі вести перемовини з ЄС, не дивлячись на нинішній результат. За його словами, грецькі пропозиції дозволяють перекрити дефіцит бюджету, яке того вимагає керівництво Євросоюзу. Але, за словами Драгасакіса, на подальше урізання виплат, як того вимагають МВФ та ЄС, країна не піде.

  Греція у найближчі три тижні повинна сплатити за боргами загалом 1,6 мільярда євро. Минулого тижня Єврокомісія надала Греції список запропонованих реформ, серед яких, зокрема, скорочення зарплат і пенсій державних службовців. Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс охарактеризував пропозиції Єврокомісії як "майже образливі", а Ципрас, виступаючи перед грецьким парламентом 5 червня назвав їх "абсурдними". Втім, 10 червня Афіни представили Єврокомісії новий план реформ з метою досягти порозуміння з міжнародними кредиторами.

  Попередній матеріал
  Терористи в зоні АТО активізувалися - Тимчук
  Наступний матеріал
  На заході та півночі країни оголошено штормове попередження - Гідрометцентр
  Теги:

  У Греції комуністичні активісти захопили будівлю Міністерства фінансів

  Греція розробила новий план реформ, щоб розрахуватися з боргами

  "ЄС дає $260 млрд антиєвропейській Греції, але гальмує $65 млрд проєвропейській Україні" – Forbes

  Греція не отримає кредитів без комплексних домовленостей щодо реформ – глава Єврогрупи