ЄС 5.ua

ЄС може скасувати санкції проти Білорусі після президентських виборів

  Європейський союз скасує санкції проти Білорусі через чотири місяці після президентських виборів, які відбудуться 11 жовтня 2015 року.

  Остаточне рішення щодо скасування санкцій може бути ухвалено вже у понеділок, одразу після дня голосування. Про це повідомляє Associated Press.

  За словами європейських дипломатів, буде таке рішення ухвалено чи ні, залежить від того, як поводитиметься нинішній президент Олександр Лукашенко. В будь-якому разі, ЄС має відповісти на звільнення політичних в'язнів, говорять дипломати, близькі до переговорів щодо санкцій.

  Крім того, в ЄС схвально оцінили заяви Лукашенка щодо неможливості появи російської військової авіабази на території Білорусі. Нагорода білоруської письменниці Алєксієвіч Нобелівською премію з літератури зайвий раз підкреслює бажання Європи йти назустріч останньому диктатору Європи. Поступки ЄС у питанні санкцій щодо Білорусі демонструють зміну зовнішньої політики Євросоюзу, яка віднині більше спрямована на пошук партнерів, а не на захист демократичних цінностей.

  Нагадаємо, 8 жовтня президент Франції Франсуа Олланд заявив, що Німеччина та Франція не скасовуватимуть санкцій проти Росії, допоки Мінські угоди не будуть виконані у повному обсязі.

  Попередній матеріал
  Біженці з Донбасу повертаються з Росії ошуканими - Лисенко
  Наступний матеріал
  Російський активіст: Залізну завісу в російських ЗМІ пробити неможливо - там всюди диктатура
  Теги:
  Loading...