business.ua

ЄС хоче посилити співпрацю з НАТО

  Євросоюз і НАТО хочуть тісніше взаємодіяти з огляду на збільшення кількості криз та конфліктів навколо Європи.

  З огляду на дедалі більшу кількість конфліктів навколо Європи Євросоюз і НАТО хочуть посилити співпрацю, повідомляє видання DW.DE. Ці організації хоч і є "різними", проте могли б доповнювати одна одну "в деяких випадках, галузях і діях", сказала верховна представниця ЄС з зовнішньополітичних питань Федеріка Могеріні в четвер, 14 травня, на зустрічі глав МЗС країн НАТО в Анталії. Саме тому Альянс і Євросоюз хочуть обговорити питання "структурної співпраці".

  Зазначаэться, що за словами Могеріні, для Брюсселя важливою є "тісна координація" між організаціями на всіх рівнях. Передусім ідеться про обмін інформацією та "нові види загроз", зазначила представниця Євросоюзу.

  У повідомленні йдеться, що про прагнення кооперації між ЄС та Північноатлантичним альянсом, аби бути готовим до нових викликів, заявив в Анталії і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. На зустрічі глав МЗС країн Альянсу в Туреччині цими днями з огляду на український конфлікт ідеться, зокрема, про так звані "гібридні" війни за допомогою пропаганди, економічного тиску та використання військових формувань без знаків розпізнавання.

  Попередній матеріал
  Севастопольцям пропонують платні "гурман-тури" на материкову Україну за їжею
  Наступний матеріал
  До України з офіційним візитом їде Вікторія Нуланд

  Балтійські країни попросили НАТО дислокувати постійну бригаду

  В Анталії розпочався другий день саміту МЗС держав НАТО

  Спільна заява Україна-НАТО: усі заручники повинні бути звільнені

  Восени під егідою НАТО в Україні пройдуть навчання