euromag.ru

ЄС активізує політику повернення нелегальних мігрантів до їхніх країн

  У ЄС через масовий наплив біженців затвердили всеохопний план дій щодо активізації політики повернення нелегальних мігрантів до їхніх країн.

  Таке рішення сьогодні, 8 жовтня 2015 року, ухвалила у Люксембурзі Рада ЄС з питань юстиції та внутрішніх справ, повідомляє "Укрінформ".

  Водночас ці дії не стосуватимуться біженців, які перебувають під міжнародно-правовим захистом. Міністр закордонних та європейських справ головуючого в ЄС Люксембургу Жан Асселборн заявив: "Ми завжди казали, що повинні захищати тих, хто потребує міжнародного захисту. Однак ті, хто не потребує міжнародного захисту, повинні бути повернені до своїх країн".

  За інформацією видання, рішення про майбутню політику повернення нелегальних мігрантів передбачає всеохопний комплекс заходів щодо посилення співробітництва між країнами-членами, третіми країнами, агентством ЄС з управління кордонами Frontex у питанні реадмісії нелегальних мігрантів з території Євросоюзу.

  Особлива роль у плані також покладається на дипломатичні представництва ЄС у країнах, які є найбільшими джерелами нелегальних мігрантів. Так, для координації політики ЄС з повернення нелегальних мігрантів новостворені Європейські міграційні офіси зв'язку будуть розгорнуті до кінця 2015 року в Єгипті, Марокко, Лівані, Нігері, Нігерії, Сенегалі, Пакистані, Сербії, Ефіопії, Тунісі, Туреччині, Судані та Йорданії.

  Як повідомляв 5.ua, 22 вересня 2015 року в Євросоюзі домовились про квоти на розселення мігрантів. 

  Попередній матеріал
  СБУ викрила корупціонера, який наживався на будівництві захисних споруд навколо Маріуполя
  Наступний матеріал
  За місяць потік незаконних мігрантів через Україну зріс на третину
  Теги:
  Loading...