5 канал

Ємець: Переговори у Парижі - це "політичний програш" Кремля

Після переговорів у "нормандському форматі" у Парижі Путін не вийшов до преси, оскільки не досяг своєї мети.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив нардеп від "Народного фронту" Леонід Ємець.

"Ті вимоги, які вони ставили на цих переговорах, вони не були прийняті. Мається на увазі, це внесення змін до Конституції в тому вигляді, в якому вони пропонували, ще там низка вимог, пов'язаних з негайною амністією для терористів і злочинців", - зазначив він.

На думку народного депутата, останні переговори в "нормандському форматі" є "політичним програшем" Росії.

"Я думаю, це його політичний програш в цій частині - і це ознака, і відповідь на питання, чому він не дав прес-конференції, бо як правило, він не ховається від преси і достатньо жорстко завжди пояснює позицію російської сторони", - зауважив Ємець.

Як повідомляв 5.ua, 2 жовтня ввечері у Франції завершилася чергова зустріч голів держав-учасників "нормандської четвірки". Зазначимо, спочатку глави України, Німеччини, Франції та Росії півгодини говорили віч-на-віч, потому консультації перейшли до обговорення у розширеному складі делегацій. Зокрема, з української сторони долучився міністр закордонних справ Павло Клімкін та начальник Генштабу Збройних сил Віктор Муженко. 

За результатами переговорів Ангела Меркель і Франсуа Олланд дали прес-конференцію. На вказаній прес-конференції не було Петра Порошенка і Володимира Путіна.

Попередній матеріал
Від лінії розмежування на Луганщині відведені перші танки
Наступний матеріал
Бойовики ІД влаштували в Іраку криваву бійню, 70 загиблих
Теги:
Loading...