Яценюк: кожен, хто підтримує Україну, підтримує стабільність у ЄС та світі

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк упевнений, що кожен, хто підтримує Україну, - підтримує стабільність в Європейському Союзі та усьому світі.

  Про це він заявив на Міжнародній конференції на підтримку України в Києві, передає прес-служба Кабміну.

  Яценюк підкреслив, що перед міжнародним співтовариством постало перед неймовірними викликами: "Найкращий шлях - це залишатися об'єднаними і дати дуже сильну спільну відповідь на всі виклики, які виникли перед усіма нами".

  Він також повідомив, що невдовзі відбудеться Безпекова конференція у Києві, інвестиційні конференції в США та Німеччині.

  "Наприкінці року в Києві відбудеться величезна інвестиційна конференція, яка матиме на меті залучити додаткових приватних інвесторів та посилити економічне зростання в Україні", - зазначив Яценюк.

  Як зазначили у прес-службі, нинішня конференція зібрала понад 500 учасників із більш як 50 країн світу. Це представники інституцій ЄС та його держав-членів, країн "Великої Сімки", ООН, міжнародних організацій, світових інвестиційних та бізнес компаній і громадянського суспільства.

  У ході Міжнародної конференції на підтримку України уряд і високі представники міжнародного співтовариства та ділових кіл обговорять подальші кроки в реформуванні економіки, у тому числі агропромислового і енергетичного сектору, боротьбі з корупцією. Буде також представлено ініціативи з відбудови та відновлення територій, що постраждали від російської агресії, та вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли з гранатометів Щастя – Москаль
  Наступний матеріал
  У центрі Донецька п'яний бойовик протаранив, а потім розстріляв авто місцевого мешканця

  Яценюк закликав Захід до більш істотної підтримки України

  Яценюк закликає європейські компанії стати акціонерами української ГТС

  Україна потребує оборонної зброї - Яценюк

  Росія стрімко нарощує сили на Донбасі, нам треба готуватись до подальшої боротьби – Яценюк