5.ua

Як тільки Росія відчуває, що застосування сили приносить успіх, вона одразу втрачає межі - Данилов

  Поведінка російської делегація була наслідком більш-менш успішної військової кампанії, яка іде навколо Алеппо

  Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив експерт Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов, коментуючи поведінку Росії на Мюнхенській конференції. 

  Данилов також зауважив: "Російська делегація прибула як майбутній переможець війни і бою за Алеппо і північні провінції, які межують з Туреччиною. Розмова про компроміс сприймається як слабкість".

  Заяву Медведєва щодо початку "холодної війни" із Заходом, експерт пояснив: "Елементи "холодної війни" нині є. Жорстка конфронтація Росії з Заходом. Звичайно, це схоже на те, що відбувалося після Другої світової війни з тими чи іншими кризами, але і з періодами розрядки. Зараз іде жорстка ескалація, і не видно ні розрядки, ні якогось статусу-кво".

  Данилов додав, що "Радянський Союз був доволі прогнозованим. Попри повну антагоністичність Заходу з якогось моменту таке враження, що в Кремлі, в політбюро виробили якісь модулі, якісь правила, які не порушувалися. Інновація Путіна і його команди в тому, що для них не існує правил. Все-таки це трошки інше порівняно з радянським періодом".

  На запитання ведучого, чи європейський світ зрозумів всю суть гібридної гри Росії стосовно України, стосовно Сирії в обмін на Україну, експерт наголосив: "Певні сигнали свідчать про те, що тверезіння продовжується - не закінчилося, не почалося, але продовжується".

  Данилов також заявив, що "для України є вигідним максимальне затягування Росії в цю війну, наземну операцію... і щодня їй буде тяжче звідти вийти... Все йде до того, що Сирія буде поділена". 

  Окрім того, експерт позитивно оцінив візит турецького прем'єр-міністра в Україну. Він наголосив, що для українсько-турецьких стосунків підстав для оптимізму значно більше.

  Як повідомляв 5.ua, 13 лютого під час Мюнхенської прес-конференції Петро Порошенко заявив, що в Україні немає громадянської війни, є агресія Росії. Так Глава держави відповів на заяву російського прем'єра Дмитра Медвєдєва. Той вкотре намагався нав'язати світові думку, що в Україні - внутрішній конфлікт.

  Попередній матеріал
  Долар і євро знову подорожчали
  Наступний матеріал
  У Європі активісти оголосили голодування на знак солідарності з Надією Савченко
  Теги:
  Loading...

  Порошенко: Санкції ЄС мають зберігатися, доки Росія не поверне контроль за кордоном Києву

  Порошенко: "Я ненавиджу те, що деякі лідери прагнуть посилення діалогу з РФ"

  Порошенко: Путін намагається створити альтернативну Європу зі своїми принципами і цінностями

  Порошенко у Мюнхені зустрінеться з генсеком НАТО і держсекретарем США