Бухарест_пожежа 5.ua

Вже 60 людей загинули в результаті пожежі в нічному клубі Бухареста

  В одній з клінік Австрії у неділю помер 10-річний Александру Ходжя, який постраждав під час пожежі у нічному клубі Бухареста.

  Про таке повідомляє "Укрінформ".

  За минулий після нічної трагедії час кількість жертв пожежі сягнула 60 осіб. Під час самої пожежі, 31 жовтня, загинули 27 осіб. 

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 21 листопада, у Бухарестській клініці імені Святого Іоанна помер 22-річний юнак, який отримав тяжкі опіки дихальних органів під час пожежі в одному з нічних клубів столиці Румунії.

  Нагадаємо, пожежа у розважальному закладі спалахнула в ніч на 31 жовтня під час піротехнічного шоу. У клубі перебувало близько 400 осіб. Задимлення і тиснява стали додатковим чинником для великої кількості жертв - у клубі не було аварійного виходу.

  З початку листопада 2015 року в Румунії тисячі людей вимагають покарати винних у пожежі в нічному клубі. Маніфестанти також вимагають викорінення корупції, проведення дострокових парламентських виборів без участі в них представників нинішніх політичних партій, а також створення умов для повернення в країну тих, хто виїхав на заробітки - більше 2,5 млн громадян. 

  За фактом пожежі у нічному клубі генеральна прокуратура Румунії порушила кримінальну справу. Було заарештовано господарів клубу, одного з керівників Бухарестської мерії (за підробку документів при видачі клубу ліцензії на діяльність), а також двох працівників Інспектората з надзвичайних ситуацій. Керівники фірми, що надали піротехнічні матеріали для концерту, перебувають під домашнім арештом.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті підтопленими залишаються 133 домогосподарства - ДСНС
  Наступний матеріал
  У Криму відключено майже 500 соціально значущих об'єктів
  Теги:
  Loading...