Twitter

Вибухи та пожежа на складі хімікатів у Китаї: кількість жертв перевищила 100 осіб

  Кількість жертв внаслідок вибуху і тривалої пожежі на складі з небезпечними речовинами у Китаї, який відбувся 13 серпня у порту у промисловому районі Тяньцзинь, збільшилась до 104 людей.

  Як повідомляє ВВС Україна, влада Китаю дала розпорядження про обов'язкову евакуацію людей, що проживають в радіусі 3 км від зони, де вже кілька днів намагаються загасити пожежу після кількох вибухів на виробництві. Евакуацію пояснюють небезпекою подальшого поширення отруйних речовин.

  За даними "Сіньхуа", перший вибух мав силу у три тонни динаміту, другий - близько 21 тонни. На складі під час вибуху було щонайменше 700 тонн ціаніду натрію, рівень забруднення повітря перевищено у вісім разів.

  У Тяньцзині розгорнуто 22 станції спостереження за станом навколишнього середовища, 5 з них також перевіряють якість води. В районі ліквідації наслідків вибуху працюють 214 військовослужбовців із частин з радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

  Рятувальникам вдається витягти десятки людей живими зі зруйнованих вибуховою хвилею будинків. Через два дні після вибуху врятували робітника, який не зміг вибратися з перекошеного контейнера.

  Раніше Пекін також дав розпорядження розпочати по всій країні перевірку умов зберігання небезпечних хімікатів і вибухових речовин. Уряд наказав чиновникам на місцях застосовувати щодо порушників правил зберігання небезпечних речовин найсуворіші заходи.

  Склад, де в середу сталися вибухи, належить фірмі Ruihai Logistics, що спеціалізується на перевезеннях токсичних хімікатів, зокрема, стисненого газу, легкозаймистих рідин і токсичних речовин. Компанія, що керує промисловою зоною, звинувачується в порушенні правил безпеки.

  Попередній матеріал
  В Африці спотворену браконьєрами самку носорога врятували за допомогою шкіри слона
  Наступний матеріал
  На ЧАЕС знайшли шпигунську авторучку - Нацгвардія