ВТамбове

Вибух на пороховому заводі в Росії – є постраждалі

За попередніми даними, від вибуху на військовому підприємстві на Тамбовщині постраждало четверо людей.

Як повідомляє місцеве видання "ВТамбове", у місті Котовську Тамбовської області РФ на пороховому заводі стався потужний вибух. За однією з версій, підірвалась вантажівка з порохом. Однак за версією міського сайту "Котовск68", вибух і пожежа стались у цеху №5, а вже звідти полум’я перекинулось на вантажівку з продукцією заводу.

На даний момент повідомляють про чотирьох постраждалих. Адміністрація Котовська повідомляє, що нині три людини знаходяться в опіковому центрі Тамбова, одній людині вже роблять операцію в Котовську. Однак не виключено, що постраждалих може бути більше.

На місці події зараз працюють співробітники МНС та інших служб. Голова адміністрації Котовська Олексій Плахотников уже пообіцяв матеріальну допомогу постраждалим, та запевнив: зараз ситуація під контролем, загрози для населення немає, а на заводі створена комісія з розслідування причин події.

Місцева преса зазначає, що у 2012 році на пороховому заводі в Котовську сталося два загоряння. У першому випадку вибухнув балон з фарбою, постраждала одна людина. Трохи пізніше сталося загоряння на покрівлі цеху з виробництва пороху – тоді також постраждала одна людина.

Нагадаємо, минулого тижня вибух пролунав у окупованому російсько-терористичними військами місті Торез Донецької області. Там загинула щонайменше одна дитина.

Попередній матеріал
З 1 жовтня Україна запускає мультимедійну платформу іномовлення
Наступний матеріал
Росія вимагає від США покинути повітряний простір Сирії, Пентагон ігнорує - ЗМІ
Теги:
Loading...