belta.by

Вибори у Білорусі відбулися - опівдні явка склала більше 50%

  Президентські вибори в Білорусі відбулися. За даними ЦВК, явка виборців на виборах президента Білорусі станом на 12.00 становила 51,2%.

  Про це повідомляє БEЛТА.

  "Це не свідчить про те, що вибори закінчилися. Вони завершаться тільки о 20.00", - зазначив в інтерв'ю журналістам секретар Центрвиборчкому Білорусі Микола Лозовик.

  Найбільше виборців проголосувало у Вітебській області - там бюлетені отримали 59,8% громадян, найнижча явка поки в місті Мінську - 39,29%. За межами країни проголосували 50,51% громадян. Таким чином, подолано поріг явки, необхідний для того, щоб президентські вибори в Білорусі відбулися (згідно з Виборчим кодексом, вважається, що вибори Президента Білорусі відбулися, якщо в голосуванні взяло участь більше половини громадян країни, включених до списку виборців). За інформацією видання, президент вважається обраним, якщо за нього проголосувало більше половини громадян, які взяли участь у голосуванні.

  Нагадаємо, сьогодні, 11 жовтня 2015 року, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив журналістам після того, як проголосував на виборчій дільниці, що скоро в Україна встановиться мир.

  Попередній матеріал
  Українська сторона виконує Мінські домовленості попри провокації бойовиків - Лисенко
  Наступний матеріал
  Комітет Парламентської асамблеї НАТО підтримав резолюцію "Солідарність з Україною" - Найєм
  Теги:
  Loading...