Фото із відкритих джерел

Вперше в історії Греції уряд очолила жінка

  Голову Верховного касаційного суду Греції Василіку Тану-Хрістофілу офіційно призначили керівником перехідного уряду країни після відставки Алексіса Ціпраса.

  Таким чином, Тану-Хрістофілу стає першою жінкою в історії країни, що посіла цей пост. 27 серпня вона складе присягу, а повноцінну роботу у якості прем'єр-міністра почне 28 серпня, повідомляє BBC Україна.

  Призначення Василіки Тану-Хрістофілу передбачене конституцією Греції. Документ зазначає, що на перехідний період після відставки прем'єр-міністра і до наступних виборів керівником уряду стає голова Верховного суду.

  Дату позачергових виборів у Греції, п'яту за останні шість років, президент Прокопіс Павлопулос оголосить протягом тижня. Очікують, що вибори призначать на кінець вересня.

  Алексіс Ціпрас 20 серпня на зустрічі з міністрами і членами правлячої партії "СІРІЗА" подав у відставку. Тоді ж він оголосив про необхідність провести дострокові парламентські вибори, зазначивши, що "грекам необхідно знову висловитися про свої уподобання".

  Попередній матеріал
  Контрпропагандистський підрозділ ЄС розпочне роботу у вересні
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: збільшилась інтенсивність бойових дій, семеро захисників України загинули
  Теги:
  Loading...