Внаслідок розливу нафти російськими компаніями можуть загинути тисячі тварин - WWF

  Всесвітній фонд дикої природи (WWF) заявляє, що російські компанії “Транснефть” і “Роснефть” значно занизили масштаби витоку нафти, який стався у Чорному морі в ніч на 24 грудня.

  Радник президента “Транснефти” Ігор Дьомін заявив, що під час аварії у Чорне море потрапило 8,4 кубометра нафти, тобто близько 8 тонн. Однак за даними WWF обсяг розливу слав 500-700 тонн. За даними екологів, забруднено 15 кілометрів узбережжя біля російського міста Туапсе.

  Відзначається також, що повідомлення про прорив трубопроводу “Транснефть” і “Роснефть” розповсюдили із запізненням у 14 годин.

  WWF попереджає, що внаслідок екологічної катастрофи можуть загинути тисячі водоплавних і навколоводних птахів, які зимують у місці розливу.

  Як передає “Радіо Свобода”, прес-служба адміністрації Краснодарського краю Росії  повідомила, що у Туапсе введено режим надзвичайного стану через розлив нафти у Чорному морі. За даними російського відомства, близько 90 відсотків нафтопродуктів вже зібрано. Плями нафти локалізовані, але роботи у морі ускладнює шторм.

  Попередній матеріал
  Економіка США побила 11-річний рекорд росту
  Наступний матеріал
  У Полтаві із психлікарні втік вбивця